Hakkımızda

1986 yılından buyana değişmez tek trendiniz olan Özdem Moda, geçmişten günümüze istikrarlı ilerleyişi, modaya ayak uydurma çabalarıyla sizlere, gelinlik, damatlık, nişanlık ve bindallı gibi özel günlerinizde tercih ettiğiniz kostümleri sunuyor. 1991 yılında gelinlik sektörüne perakende satışla başlayan Özdem Moda 1995 yılından itibaren ise toptan üretimlerine başlamıştır. Türkiye geneli yaklaşık 40 ilde oluşturduğu satış ağıyla moda ve trendi sadece Kırıkkale değil tüm illere sunma gayesi içerisindedir.

Özel günleriniz için hazırlanan özgün, kreatif, trend dikimlerle farkını farkettirmekte ve gelinlik, nişanlık, bindallı ve damatlık çeşitleriyle de sizi en mutlu gününüzde yanlız bırakmamaktadır. 

Zamanın şartlarına uyum sağlayarak, tecrübe ve birikimlerini de bu şartlara göre değiştirip geliştirerek size güncel modayı sunmaktadır. 

Tüm Türkiyede aranan marka olma yolunda ilerleyen Özdem Moda, son kullanıcıların daha iyi, daha şık, daha trend modellere ulaşabilmesi için yoğun çaba sarfetmektedir. 

En mutlu gününüzde modayı ve şıklığı istemez misiniz?